DESNET SAHA SERVİS OTOMASYONU ÖZELLİKLERİ

  • Servis Talep Yönetimi gelen taleplerin yönetimi ve düzenli takibi
  • Varlık Yönetimi Sahada çeşitli noktalardaki işletmeye ait varlıkların yönetim ve takibi sistem üzerinden sağlanır. Kurulum, bakım-tamir ve geri alma işlemleri terminal üzerinde girilir. 
  • Saha Ekibi Yönetimi Sahadaki ekibin yönetimi, performans ve mesai tablosu, prim hakedişleri, zimmet yönetimi.
  • Servis ve Kurulum Organizasyonu Gelen talepler üzerine servis ve kurulum programının oluşturulması ve uyulma düzeninin kontrolü. 
  • Stok Yönetimi Teknik servis ve bakım için gerekli yedek parça ve son ürünlerin takibi.
  • Kontrat Yönetimi Bakım anlaşması, garanti süresi takibi, süre dolumları ve yenilemeleri
  • Faturalandırma ve Satış Teknik servis işlemlerinin ve yedek parça satışlarının faturalandırılması, teslimatı.
  • Mobil Servis Uygulaması El Terminali ve endüstriyel tabletler üzerinde çalışan saha uygulaması 
  • Raporlamalar Tüm yönetimsel ve operasyonel raporlamalar

20 yılın üstünde saha operasyonları ve otomasyonları deneyimimizle, çok farklı sektörlerin teknik servis gücüne yönelik sağladığımız Mobil Saha Servis Otomasyonu çözümü, El Terminali ile, Endüstriyel Tablet ile ve hatta Android cep telefonu ile bile çalışmakta ve %100 verim sağlamaktadır. Saha gücünüzün verimliliğini arttırın, daha iyi yönetin, daha verimli çalışmasını sağlayın, daha çok noktaya daha doğru rotalarla ulaşın, serviste tahsilat riskini azaltın, ofiste neyi görebiliyorsanız sahada da aynı bilgilere ışık hızında ulaşın. İşte biz buna Desnet Saha Servis Otomasyonu diyoruz ve biz bu işi 21 yıllık deneyimimizi katarak, heyecanla yapıyoruz. Demo talep edin, test edin, işinize en doğru yazılım olduğundan emin olduktan sonra kullanmaya başlayın. En son teknolojiyle geliştirilen Mobil Saha Servis Uygulaması Desnet’te.

DESNET SAHA SERVİS OTOMASYONU EKRANLAR

SAHA SERVİS OTOMASYONU ÖZELLİKLERİ

Saha servis otomasyonu konusunda 20 yılın üstünde deneyimimizle, bir servis elemanından onlarca şehide binlerce kişilik servis ekibine kadar geniş yelpazede tecrübeyle ve en son teknoloji yazılımımızla saha servis otomasyonunda size hizmet vermeye hazırız. Saha Servis otomasyonu, ERP entegrasyonu, depo otomasyonu, el terminalleri ya da endüstriyel tabletler ve araç yazıcı setleri. Hepsi tek elden, ilk elden, Desnet’ten. Arayın ya da form doldurun, biz sizi arayalım.

DİĞER ÇÖZÜMLERİMİZ