fbpx

Android El Terminalleri pazarı nasıl doğdu, nasıl büyüdü?

Android El Terminalleri modellerinden önce bu işletim sistemi nasıl yaygınlaştı, ondan bahsederek başlayalım. Android İşletim Sistemi teknolojisi öylesine gelişti ki El Terminali kategorisini çoktan ele geçirdi bile. Bundan çok değil, beş yıl önce bütün el terminalleri Windows işletim sistemiyle çalışıyorken beş yılda çok şey değişti.

Evet, beş yıl önce el terminali talep eden müşterilerimize yönelttiğimiz soru şuydu: “Windows CE mi Windows Mobile mı?”;

Sonra “Android düşünür müsünüz?” sorusu gelmeye başladı. Android El Terminalleri pazarını doğuran soru bu soru oldu.

Sonra birdenbire El Terminallerinde Android işletim sistemi üstünlüğü ele geçirdi. Üreticiler çok hızlı bir şekilde Android El Terminalleri ağırlığını %50’nin üzerine çıkardı, sonra da hızla %90’lara dayandı bu oran. Şimdi artık üreticiler Windows üretimini hızla bitiriyor. Yani Android El Terminalleri artık %100’ü zorluyor.

Android El Terminalleri pazarında Zebra, Honeywell, Datalogic, M3 Mobile, Casio, Newland, Unitech, Urovo kıyasıya rekabet halinde. Büyük markalar yine büyük ama sektörün Android El Terminalleri’ne dönüşmüş olması bir anlamda kartları yeniden dağıttı.

Desnet olarak Android akımı henüz başladığında Türkiye’nin en büyük havayolu şirketi, dünyanın sayılı havayolu şirketlerinden Türk Hava Yolları‘nın yer hizmetlerinde kullandığı Android Endüstriyel Tablet projesini yaparak çok erken bir zamanda Android deneyimi edinmeye başladık.

Desnet’te Windows El Terminallerinizi yepyeni Sıfır Android El Terminalleri ile değiştirmek için harika bir fırsat geliştirdik. Eskiyi Getir Yeniyi Götür hizmetimizi inceleyin.

Ayrıca bütçeniz sıfır android el terminali için yetersiz gelebilir. Bu durumda Android El Terminali Kiralama seçeneğimizi mutlaka gözden geçirin. Kiralama modeliyle Android El Terminalleri temin edebilir, bütçenizi akılcı kullanmış olursunuz.Sürekli kullanacaksanız ve kiralama mantıklı gelmezse o halde Garantili 2. El Android El Terminali‘nizi yine Türkiye’nin el terminali merkezi olarak Desnet sunuyor. Garantili, uygun fiyatlı ve memnun kalmazsanız iade ve değişim garantili ikinci el Desnet’te.

Android El Terminalleri için doğru adres DESNET 444 70 15

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu site tanımlama verileri kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.