fbpx

Synergy Global Forum’un ilk Türk konuşmacısı Ömer Ekinci Desnet’in hikayesini anlatacak, 54 Ülkede 25 bin kişiye naklen yayınlanacak.

Ömer Ekinci - Motivation Speaker

Dünyanın en yüksek katılımlı iş etkinliklerinden Synergy Global Forum 54 ülkeden ülkelerden 25.000’den fazla katılımcı ile bu kez de pandemi ve sonrası dünya temasıyla bir araya geliyor. Sapiens ve Homodeus kitaplarıyla dünyada çok ses getiren tarihçi – yazar Yuval Noah Harari, Mike Tyson, Randi Zuckerberg, Steve Forbes, Richard Gere, Richard Branson, Robin Sharma, Michael Jordan gibi konuşmacılarıyla ses getiren etkinliğin bu yıl ilk kez bir Türk konuşmacısı var.

Covid-19 nedeniyle çevrimiçi olarak gerçekleşecek olan konferansın bu yılki temel amacı insanlara kriz koşullarında yeni fırsatlar aramaya teşvik etmek. Etkinliğin konuşmacıları stratejik planlama alanında dünyanın önde gelen uzmanları ve farklı alanlardaki sektör liderleri. Uzmanlar, uluslararası ekonomik ortamı değerlendirecek, tahminleri paylaşacak ve kaynakların kısa vadede nasıl harekete geçirileceklerini ve istikrarsız bir ortamda başarılı olacaklarını önerecekler.

2015’den beri dünya başkentlerinde gerçekleştirilen Synergy Global Forum’da bu yıl bir ilk olacak ve ilk Türk konuşmacı olarak Desnet Teknoloji kurucusu Ömer Ekinci de sahne alacak.. Sadece konuşmacı değil aynı zamanda konusu da Türkiye’den. Anadolu medeniyetinin en köklü geleneklerinden biri olan Ahilik Geleneğini ve usta-çırak sistemini teknoloji sektörüne uyarlayarak son beş yılda üstel büyüme yakalayan Desnet Teknoloji’nin kurucusu Ömer Ekinci bu köklü geleneği 54 ülkeden girişimcilere anlatacak. 

Ahilik sistemi ile El Terminali ve barkod sektöründe yakaladığı büyümeyi arttıran Ekinci, aynı zamanda geliri çalışanlarıyla paylaşma, çalışana faizsiz kredi olanakları sunma, usta-çırak sistemiyle hem yetişme, hem de yerine çırak yetiştirme ve günü geldiğinde de çalışanlarını kendi işini kurmak üzere desteklemeye dayalı Desnet modelini anlatacak olan Ekinci, aynı zamanda 20 binden fazla girişimciyi ve yatırımcıyı girişimciliğin anavatanı Türkiye’ye yatırım ve iş yapmaya davet ediyor.

Synergy Global Forum, 2015’ten bu yana Rusya ve yurt dışında düzenlenen dünyanın en büyük iş etkinliğidir. Forumun ana amacı, katılımcılara küresel iş fikirlerini uygulamak için bilgi, ilham ve motivasyon sağlamaktır. Forum konuşmacıları uluslararası alanda tanınmış uzmanlar, iş dünyasının en çok satan yazarları, Rus ve uluslararası şirketlerin üst düzey yöneticileridir.

Synergy Global Forum Online oturumu 29 Mayıs Tarihinde gerçekleşecek. 

Konferansın konuşmacıları: 

Ferrari’sini satan bilge kitabının Yazarı Robin Sharma

Kol ve bacakları olmadığı halde vazgeçmeyen, yaptığı konuşmalarla tüm dünyada milyonlarca izlenen konuşmacıc Nick Vuychich

Dünya ağırsiklet boks eski şampiyonu Mike Tyson 

Virgin Group kurucusu İngiliz Girişimci Richard Branson 

Desnet Teknoloji Kurucu ortağı ve CEO’su Ömer Ekinci

Black Swan teorisinin yazarı Nassim Nicholas Taleb

UFC Şampiyonu Habib Nurmagomedov

Aktör Richard Gere 

Ünlü Motivasyon Konuşmacısı Tony Robbins

Yazar Guy Kawasaki

Aktör Steven Seagal

Outliers kitabının yazarı Malcolm Gladwell

İş adamı Steve Forbes

İnsanlık 2.0 ve Yaşam 3.0 kitaplarının yazarı Ray Kurzweil

Facebook Sözcüsü Randi Zuckerberg

Oyuncu Amanda Cerny 

Basketbol efsanesi Michael Jordan

Kaliforniya Eski Valisi Arnold Schwarzenegger

Yazar Simon Sinek 

Para Avcısı kitabının yazarı Jordan Belfort

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.