fbpx

El Terminali Kiralama Hangi Durumlarda Mantıklı? Kiralık El Terminali Nereden Temin Edilir?

El Terminali Kiralama / Kiralık El Terminalleri

El Terminali Kiralama işletmelerin kısa süreli ya da belirli bir süre için duyduğu el terminali ihtiyaçlarına yönelik akılcı ve mantıklı bir El Terminali tedarik yöntemidir. 20 yılı aşkın deneyimiyle Türkiye’nin el terminali merkezi olma iddiası taşıyan Desnet olarak her dönemde el terminali kiralaması yaptık. Ancak 5 yıl önce radikal bir karar alıp bunu web sitemizden açıkça ilan ettik. Yetmedi, profesyonel altyapısını kurduk. O da yetmedi, özel kiralama serisi el terminali stoğu oluşturduk. Yani sadece bu işe özel bir stok ayırdık. İkinci el olarak satmadığımız, yedek parça olarak kullanmadığımız, rutin bakımları yapılarak her an kiralamaya hazır tutulan, bataryalarının performansı sürekli üst düzeyde tutulan, hatta sayım programı bile üzerinde hazır bulunan bir el terminali bandı. El Terminali Kiralama işi görünürde çok kolaydır. 10 tane ikinci el el terminalini alıp bunları firmalara kiralamak yeterli gibi görünür. Ancak kolay görünen her iş gibi detayında çok incelikler var. Örneğin el terminali kiralayan firmalar mutlaka iyi bir teknik servis ekibi bulundurmalı. Ya da iyi bir teknik servis firmasıyla anlaşması olmalı. İlki olması çok daha iyidir ama değilse de en azından bir anlaşması bulunması gerekir.

Kiralık El Terminalleri

Çünkü El Terminali Kiralama işinin pardonu yoktur. Günler, haftalar öncesinden ararsınız, kiralama için anlaşırsınız, cihaz birkaç gün önce gelir, çalışıyordur da hatta. Ama sayımı yapacağınız gün cihazda sorun çıkarsa ve siz de çözemezseniz, destek de alamazsanız hiçbir anlamı kalmaz o işin. El Terminali Kiralayan Firmalar cihazları son testlerini yapmadan vermemelidir. Kurulum anlamında destek verdiği gibi kiralama süreciniz boyunca yaşanabilecek tüm aksaklıklarda destek verebilmelidir. Biz Desnet olarak El Terminali Kiralama yaparken belli adedin üstünde cihazın yanında %10-20 oranında yedek cihaz veririz ve bunun için ek bir ücret almayız. Örneğin 10 cihaz alıyorsanız bir ya da iki yedek cihaz veririz, bunları ister yedek olarak bekletirsiniz, isterseniz kullanıp işinizi hızlandırırsınız. Ayrıca El Terminali Kiralaması sırasında cihazların bizden size ulaşma süresini ve sonrasında da sizden bize geri dönüş süresini kiralama süresinden saymayız. Eğer cihazlar kargo ile gelip gidiyorsa +2 gün ücretsiz olarak ekleriz.

El Terminali Kiralama Fiyatları

El Terminali kiralama fiyatları, bir diğer deyişle kiralık el terminali fiyatları iki değişkene bağlıdır. Birincisi cihaz adedi, ikincisi de gün sayısı. Cihaz adedi arttıkça fiyat doğrusal olarak artar çünkü cihaz başı yıpranma, eskime payı ve cihaz sayısı kadar fazla teknik destek ve hizmet gerekir. Ama gün sayısı arttıkça fiyat azalarak artar. Yani bizde kiralama süreniz arttıkça fiyatın artış oranı azalır. Hatta birim günlük kiralama fiyatı ile hesapladığınızda rakam yükseldiği için biz genellikle müşterimize gün ve cihaz sayısını öğrenip optimum bir rakam teklif ederiz. Fiyatı değiştiren önemli bir unsur da talepte bulunurken özel bir marka model belirtmenizdir. Eğer Kiralama Bandımızdaki ürünlerimiz arasında o marka / model yoksa dışarıdan temin edilip size kiralanır. Ancak bu durumda stoğumuzdaki ürün kadar uygun fiyat oluşmayabilir. Ama genellikle bize gelen taleplerde müşterilerimiz cihazda istenilen işletim sistemi (Windows mu Android mi, Windows CE mi Mobile mı? şeklinde), barkod okuma özelliği (1D mi 2D mi) gibi önemli noktaları belirtirler. Bu özelliklerin her birinden de ürünleri kiralama stoğumuzda bulundurduğumuz için en iyi kiralama fiyatını sağlamış oluruz. Örneğin sayıma başlayacaksınız ama son dakikada el terminallerinizin yetersiz olduğunu fark ettiniz. İstanbul içindeyseniz size 60 dakika içinde istediğiniz sayıda, istediğiniz özellikte el terminalini yalnızca Desnet sağlayabilir. Bunu sağlayabilmemizin temel sebebi de Kiralık El Terminallerimizi diğer stoklarımızdan ayrı tutmamız ve sadece el terminali kiralama için saklamamız. Kiralık El Terminali için en iyi fiyatları, El Terminali Kiralama konusunda en doğru yönlendirmeyi almak için aşağıdaki formu doldurun ya da 444 70 15’den anında bize ulaşın.

El Terminali Kiralama Talep Formu

Formu doldurun, teklifimizi hızlıca iletelim. Daha hızlı irtibat kurmak için 444 70 15 Mesai saatleri dışında: 0532 257 95 92





    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.