fbpx

Barkod Okuyucunun Evrimi: ZEBRA SE4710 Nedir? Ne işe yarar?

Zebra SE4710 Barkod Okuyucu
ZEBRA SE4710 Barkod okuyucu teknolojisinin evrimi. Artık çok daha küçük bir okuyucu ile çok daha güçlü bir okuma performansı almak mümkün. SE4710, patentli özel PRZM Akıllı Görüntüleme teknolojisi ile pazarının lideri şifreleme ve şifreyi çözme hesaplamalarını, mükemmel odaklamayı, optik ve aydınlatmayı çok güçük bir kutuya sığdırdı. ZEBRA SE4710 Barkod Okuma teknolojisi aşırı hafif bir modül. Böylece içine takıldığı el terminallerini de hafifletiyor. Bu da sahadaki ekibinizin performansını arttırıyor. Bu mini görüntüleme modülü yüksek çalışma performansı ve okuma yaptığı menzil itibariye saha ekiplerinizin verimliliğini ve üretkenliklerini arttırmak için arzu ettiği ultra yüksek başarılı tarama özelliğine sahip.
Zebra SE4710
Zebra SE4710
MİNİK DEV: ZEBRA SE4710 KÜÇÜK FORM FAKTÖRÜ
5 gram ağırlığı ve 8.1 mm yüksekliğiyle Zebra SE4710, endüstriyel pazarda barkod okuma ve veri yakalama özeliği olan el terminalleri, akıllı telefonlar, tabletler gibi birçok cihaza incelik özelliği ekler.

MIPI ARAYÜZÜ DESTEKLER

Bundan böyle donanımların artan maliyetleri, entegrasyon süreleri ve işgal ettiği yerleri unutun. Sağlamlıktan ve okuma performansından ödün vermeden projelerinizde en yeni barkod okuyucu teknolojisi olan ZEBRA SE4710’u kullanabilirsiniz. Üstelik de piyasaya en hızlı siz ulaşırsınız. Çünkü Zebra SE4710 hazır. Hemen ulaşıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

ZEBRA SE4710 MÜTHİŞ OKUMA MENZİLİ

Çok yakındaki barkoddan 60 santim mesafedeki barkodlara kadar tüm barkodları sorunsuz ve mükemmel okuyun. Ayrıca büyük barkodları yakından da rahatlıkla okuyun. Birden çok barkodu yakalamaya izin veren geniş açılı okuma da bu okuyucunun yeniliklerinden.

ZEBRA SE4710 BOYUTLARI & ÖLÇÜLERİ

(8.1mm Yükseklik x 22.3mm Genişlik x 13.7mm Derinlik)

TÜRKİYE’NİN BARKOD MERKEZİ DESNET

Barkodla ilgili, el terminali ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için 20 yılı aşkın süredir Desnet iş dünyasının hizmetinde. Üretimden satışa, saha servis otomasyonundan depo otomasyonuna, Stok Sayım’dan Perakende Otomasyonuna kadar tüm çözümler Desnet’te. Ayrıca Türkiye’de ilk kez geliştirdiğimiz geniş hizmet ve çözüm ağımızla sadece kutu satışı yapmanın çok ötesinde hizmetler sağlıyoruz. Örneğin barkod ekipmanlarınız, barkod yazıcılarınız, el terminalleriniz eskidi ve yenisini almanız gerekiyor. Eskiyi Getir Yeniyi Götür hizmetimizle eski teknolojilerinizin depolarınızda çürümelerini engelliyoruz. Örneğin sattığımız ürünlere ihtiyacınız var ama süre olarak kısıtlı bir süre kullanacaksınız. Bir gün, bir hafta, bir ay ya da bir yıl. Desnet’te El Terminali Kiralama servisimiz var. Kullanın, süresi dolunca geri verin. Maliyeti %50 ila %90 arasında azaltın. İşte Zebra SE4710 Okuyucu Modülünün kullanıldığı el terminalleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.