fbpx

DESNET, ZEBRA BUSINESS PARTNER oldu.

Desnet Zebra

Zebra Business Partner Desnet | Güzel bir haberimiz var! 23. Yılımızda sektörümüzün lokomotif markalarından, pazarın oyun kurucu oyuncusu ZEBRA tarafından BUSINESS PARTNER programına alındık. 

Son 2 yıldır Desnet’te bir hareketlilik var. Sektörde 23. Yılımızı tamamlayıp 24. Yıla doğru yol aldığımız şu günlerde bir büyüme yolculuğu içindeyiz. 23 yaşında bir şirket için oldukça önemli bir büyüme oranı sayılabilecek bir oranla COVID-19 Salgınının zirve yaptığı 2020’yi geçtik. 

Bu hareketlilik sektörde de karşılık buldu ve üreticiler için Desnet eskiden olduğundan da fazla tercih edilir hale geldi. Sadece büyümemiz değil, sattığımız markaların ürünlerinin pazara tanıtımı konusunda aldığımız inisiyatif ve gösterdiğimiz çaba da üreticilerin ilgisini çekti. Örneğin, Youtube kanalımız kendi alanında bir ilk olan Desnet Youtube kanalı bir yılda 30 bin kişiye ulaştı. 5000’den fazla izlenen ürün videolarımız ürünleri görmek isteyen, merak eden müşterilerin imdadına yetişti. Sadece kendi ürünlerimizi değil, rakiplerimizin ürünlerini de tanıtıyoruz. Bizden alınmasa bile müşterilerimiz ürünlerle ilgili görsel bilgiye kolay ulaşabilsin diye. Pazarımıza, sektörümüze katkı sağlayabilmek için. Bütün bunlar üreticilerin ilgisini çekiyor.

Bu üreticilerden biri de ZEBRA. Zebra, sektörün dünyada en büyük üreticisi. Biz elbette Zebra ürünlerini uzun yıllardır satıyorduk. Ancak son iki çeyrekte yaptığımız çalışmalarla Zebra tarafından Business Partner programına dahil edildik. Business Partner programı ile Zebra’nın yetkili satış noktalarından biri olduk.

Peki ne değişecek? Aslında temelde büyük bir değişiklik yok. Mesela ZEBRA ürünlerini de artık daha da fazla stoklu bulunduracağız. Mesela projelerde daha fazla ZEBRA ürünü konumlandıracağız. Mesela ZEBRA’nın Mobility DNA gibi yazılım ve servis ürünlerini daha çok konumlandıracağız. Bir de bizce en önemli farkı, ZEBRA’nın vizyonu ve sektöre ufuk açan perspektifi ile ihtiyaçları daha iyi okuyacağız. Ayrıca El Terminali Kiralama, Eskiyi getir yeniyi götür gibi hizmetlerimiz de Zebra ile güçlenerek devam edecek.

Biz Desnet’in kazanan şirket olmasını değil öğrenen şirket olmasını istedik. Ekibimizin de kazandıran ekip değil öğrenen ekip olmasına gayret ediyoruz. Bu nedenle ZEBRA’dan öğrenecek çok şeyimiz olduğuna inanıyoruz. 

Bize güvenen, destekleyen ve Business Partner programına davet eden Zebra Türkiye ofisine teşekkürler. 

Siz değerli müşterilerimiz, tüm ZEBRA ürünleri için ekibimizle temasa geçebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.