fbpx

Windows CE El Terminalleri 2021’de de ilgi görmeye devam ediyor. İşte En Çok Satılan Windows CE El Terminali Modelleri

Motorola MC9190-G Endüstriyel El Terminali

Windows CE El Terminalleri 2021’de de ilgi görmeye devam ediyor. İşte En Çok Satılan Windows CE El Terminali Modelleri

El Terminali sektörünün duayeni hiç kuşkusuz Windows CE El Terminalleri, bu sektörde 20 yılı aşkın süredir bulunan bir firma olarak Desnet’te Windows CE El Terminalleri serüvenini çok yakından takip ettik. Ancak Android El Terminalleri‘nin hüküm sürdüğü 2020’li yıllara girdiğimizde Windows CE El Terminalleri’nin halen bu kadar ilgi göreceğini doğrusu biz de düşünmemiştik. Şimdilerde elbette en çok Android El Terminali satıyoruz ama halen satışta ve El Terminali Kiralama tarafında çok yoğun şekilde Windows CE El Terminalleri tedarik etmeye devam ediyoruz.

Özellikle Sayım Firmaları ya da Envanter ve Depo Sayım Uygulamalarında en çok kullanılan yazılımların halen büyük çoğunluğu Windows CE işletim sistemine uyumlu. Bir diğer yandan da Windows CE El Terminallerini arayüzünün sadeliği, basitliği, kolaylığı da halen karşılık görüyor. Son kullanıcı eğitimi kolay, birkaç dakikada el terminalinin eğitimini verip başlatabilirsiniz.

Peki mevcut el terminalinizin, barkod okuyucunuzun ya da barkod yazıcınızın arızası durumunda ne yapıyorsunuz? Biz size iyi bir fikir verebiliriz. Türkiye’de 24 saatte teknik servis garantili TEK TEKNİK SERVİS Desnet’te. Ayrıca elden getirdiğiniz ya da gönderdiğiniz el terminali , barkod yazıcı ya da barkod okuyucuları 60 dakikada onarıp geri veriyoruz. Bu hizmetimizin dünyada da benzeri yok. Elbette zor bir iş bu standardı sağlamak. Ama biz 23 yılın deneyiminin üzerine yenilikçi teknolojimizi ve öğrenme becerimizi koyuyoruz. Böylece iyi hizmeti, uygun bütçelerle ve en hızlı şekilde sağlamak mümkün oluyor.

Ayrıca tüm el terminalleri, barkod yazıcılar ve barkod okuyucuları bir gün, bir ay, bir yıl ya da 5 yıl, bir adet, 100 adet, 1000 adet, siz ne kadar isterseniz o kadar kiralayabilirsiniz. Desnet’in kiralama hizmeti Türkiye’nin bu alanda kurumsal ve profesyonel tek hizmetidir. Yaklaşık 7 yıldır gerçekleştirdiğimiz bu hizmette çok şey öğrendik. Artık kusursuz, sorunsuz kiralamayı başarıyla gerçekleştirebiliyoruz. Örneğin kiralama hizmetinde sıfır ürün sağladığımızı söylesek ne dersiniz? Gerçek olamayacağını mı düşünürsünüz? Hayır, sıfır el terminali kiralama da Desnet’in standartlarından biri.

Gelgelelim 2021 yılına girdiğimiz şu aylarda artık birçok üretici Windows CE El Terminali üretmiyor. İşte biz de bu sayfada sizler için Desnet olarak Sıfır ya da İkinci El El Terminali Satışı ya da El Terminali Kiralama için sunduğumuz Windows CE El Terminalleri listesi oluşturduk.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.