fbpx

İşletmeniz, El Terminalleriniz ve Saha/Depo Uygulamalarınız Yeni Yıla Hazır mı?

Yeni yıla kısa bir süre kaldı. Bir ay gibi bir süre sonra artık 2019 yılına girmiş olacağız. Bizim işimizin en yoğun olduğu dönemler Kasım ve Aralık aylarıdır. Nedeni de müşterilerimizin yeni yıla girerken gerekli bakımları yaptırmak, stok sayımlarını tamamlayıp stoklarını görmek, bunun için de el terminali kiralamalarını yapmak istemeleridir.

El Terminali Kiralama

Biz de bu yüzden yeni yıla hazırlanırken el terminali kiralama talepleri için yüzlerce adetlik özel kiralama stoğu ayırırız. Birkaç gün, birkaç hafta ya da birkaç ay, bir adet, on adet, yüz adet, fark etmez. Müşterimiz bizi aradığında çok kısa sürede teslim edebilecek şekilde kiralık el terminali parkımızı hazır tutarız. Aslında yılın her dönemi kiralık el terminali taleplerine hazırız ama yıl sonunda aynı anda birçok müşterimizin kiralama talebini karşılayabilmek için daha da sıkı çalışıyoruz.
Casio IT-G500 El Terminali
Casio IT-G500 El Terminali
Biz el terminali kiralama yaparken birkaç detaya çok önem veriyoruz. Bunlardan en önemlisi kaç adet cihaz kiralarsanız kiralayın tümünü aynı modelden sağlayabilmek. Buna dikkat ediyoruz çünkü “Nasılsa kiralama” diyerek karmakarışık çeşitlilikte el terminali sağlarsak bu çalışanlarda karmaşaya yol açar. Kullanım eğitiminde, ağ bağlantı ayarlarında, kısacası her konuda tek modelden ilerlemek işinizi kolaylaştırır. İkincisi, kiralık el terminallerini mutlaka yeni batarya ile veriyoruz. Stokta durduğu için, boş durmaması için cihaz kiraya veren firmalardan çok farklıyız. Çünkü rafta bekleyen cihazın bataryası güç kaybeder. Hatta çok uzun süre beklerse bataryası ölür. Kiralanan cihazlar çoğunlukla Stok Sayım Hizmetleri için kullanıldığından dolayı batarya performansının çok iyi olması gerekir. İşte bunu da yeni batarya sağlayarak temin etmiş oluyoruz. Üçüncü olarak, toplam verilen kiralık el terminallerine ek olarak bir aksaklık çıkması durumunda işlerin yavaşlamaması için bedelsiz cihaz da veriyoruz. Ek olarak da, kiralamaya giden cihazların ilk gönderildiği gün ile bize geri gönderildiği günü kiralama süresine eklemiyoruz. Böylece hizmeti kullanmadığınız günlere para ödemek zorunda kalmazsınız.

Saha Satış ve Depo Otomasyonları

Yılın son günlerini otomasyona geçerek, yeni yıla tertemiz bir sayfa açarak girmek isteyen çok sayıda müşterimiz oluyor. Siz de onlardan biriyseniz Saha Satış OtomasyonuSaha Servis Otomasyonu, Depo Otomasyonu, Otopark ve Vale Otomasyonu, Sayaç Okuma Otomasyonu gibi çözümlere yılsonuna kadar geçmek için bizi arayabilirsiniz. Uzman kurulum ve eğitim ekibimiz ekibinizi yeni sisteme adapte etmek için ellerinden geleni yapacaklar.

Teknik Servis ve Bakım Hizmetleri

Tüm el terminallerinizi, barkod okuyucularınızı, araç yazıcı setlerinizi, barkod yazıcılarınızı yıl sonu gelmeden Desnet Teknik Servis Hizmetleri‘nde bakıma aldırabilirsiniz. Bu bakım sayesinde tüm donanımlarınız çok daha uzun ömürlü olacak, yıl içinde çok daha az arıza verecektir. Ayrıca ilk defa servisimize cihazını getiren müşterilerimizden işçilikte %50 daha az alıyoruz. Kısacası Türkiye’nin El Terminali merkezi Desnet, yeni yıla hazır. Siz de hazırsanız başlayalım. Bizi arayın 444 70 15

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.