fbpx

Desnet’ten Ocak ayı boyunca geçerli iPhone XS Max hediye kampanyası

Yeni bir yıla girerken her şeyden önce ülkemiz ve içinde bulunduğumuz dünya için çok güzel gelişmelerin yaşanacağı, kötünün değil iyinin rağbet göreceği ve ödüllendirileceği, huzur ve barış içinde bir yıl olmasını temenni ediyoruz. Biz 2019’da da çok çalışacağız. Üstelik bunu yaparken çok da yorulmadan, çok büyük keyifle yapacağız. Yaptığımız işi ve işimize kattığımız farkı seviyoruz. Müşterilerimizin “Neden Desnet?” sorusuna cevap bulmakta hiç zorlanmamaları bizi çok mutlu ediyor. Bu nedenle de, ünlü bir sözün de dediği gibi, sevdiğimiz işi yaptığımız için bir gün bile çalışmış sayılmıyoruz aslında. Bizi tanımıyorsanız sitemizde, blog yazılarımızda, kurumsal sayfalarımızda kısa bir tur atarak tanıyabilirsiniz. Bizi tanıyorsanız zaten nasıl çalıştığımızı da biliyorsunuz.Öyleyse hızlıca konuya girelim. Yeni yıl promosyonları serisini başlattık. Bundan sonra her yıl hediyeyi daha da büyüterek çok heyecanlı bir yeni yıl süreci yaşayacağız ve yaşatacağız. Bu yüzden de iPhone’un en üst segment, en yeni modeliyle başladık. Önümüzdeki yıllardaki promosyonun neler olabileceğini hayal gücünüze bırakıyoruz. Şimdilik belli sayıda model belirledik bu kampanyadan yararlanmanız için. Bu ürünleri eğer zaten alacak iseniz, ya da yıl içinde peyderpey alacak iseniz bu kampanya size göre, yılın başında alın, yanında bir de iPhone XS Max kazanın. Ya da bayimizseniz, bayi adayımızsanız, barkod sektöründe faaliyet gösteriyorsanız bu ürünleri yılın başında stoğunuza alın, yanında bir de iPhone XS Max kazanın. Tercih sizin.

İşte kampanya detayları. 

30 Ocak 2019 tarihine kadar aşağıdaki ürünler ile ilgili siparişinizi müşteri temsilcinize verin, birkaç gün içinde yepyeni bir iPhone XS Max Akıllı Cep Telefonunu siparişinizle birlikte gelsin.

Tercih edebileceğiniz Garantili 2. El Teşhir ürünler

100 Adet Symbol LS2208 1D Lazer Kablolu Barkod Okuyucu : Birim fiyatı 62.50 USD + KDV veya 10 Adet Motorola MC55A0 El Terminali + Cradle: 615 USD + KDV veya 10 Adet Motorola MC65 El Terminali + Şarj Kiti : 590 USD + KDV veya 10 Adet Intermec CN51 (GSM’li )El Terminali + Şarj Kiti : 650 USD + KDV

Tercih edebileceğiniz Sıfır ürünler

40 Adet Zebra IMZ320 Mobil Termal Yazıcı : 360 USD + KDV veya 40 Adet TSC Alpha 3R Mobil Termal Yazıcı : 360 USD + KDV veya 10 Adet Casio IT-G500-15E El Terminali + Cradle : 920 USD + KDV

Peki hangi iPhone XS Max modelini hediye ediyoruz?

Apple iPhone XS Max 64 GB (Apple Türkiye Garantili)
Ayrıca almak istediğiniz, almayı düşündüğünüz adetli siparişlerinizi iPhone XS Max hediye kampanyasına dahil etmek isterseniz bize ulaşın. Size özel bir çalışma hazırlamaktan memnuniyet duyacağız. Mutlu bir yıl dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.