fbpx

İSTOÇ Ticaret Merkezi firmaları El Terminali için neden yıllardır Desnet’i tercih ediyor?

İstoç El Terminali
İstoç El Terminali çözümleri konusunda ne durumda, buna gelmeden önce İSTOÇ’u yakından tanıyalım. İSTOÇ Ticaret Merkezi sadece bölgesinin değil, Türkiye’nin de ticaret merkezlerinden biri. Nedenini sorarsanız evimize giren birçok malzemenin en büyük toptancıları İSTOÇ’ta bulunuyor. Yani siz bir malzemeyi nereden almış olursanız olun, aslında kaynağı İSTOÇ.
İstoç El Terminali
İstoç El Terminali
Peki Türkiye’nin her bir iline, ilçesine, apartmanına ve evine giren bu ürünler, züccaciye ürünleri, plastik ev gereçleri, kırtasiye ürünleri, hırdavat malzemeleri İSTOÇ’tan size kadar nasıl ulaşıyor? İşte bu noktada, her gün yüz binlerce sevkiyatın yapıldığı İSTOÇ’ta, İSTOÇ işletmelerinin arkasında Desnet ve Desnet’in El Terminali çözümleri bulunuyor. Bu yüzden İstoç Firmaları El Terminali konusunda DESNET diyor. Özellikle merkez ofisimizin İSTOÇ’a yakın olması büyük bir gücümüz oldu. Gün içinde arıza yaparak el terminali teknik servisi ihtiyacı duyan müşterilerimiz gelişi gidişi dahil olmak üzere 1 saatte tekrar işlerine geri dönebiliyor. Üstelik cihazlarını servise bırakarak değil, çaylarını içerken onarımı yapılan cihazlarıyla birlikte. El Terminali Teknik Servisi alanında dünya standartlarının çok çok üstünde bir hıza sahip Türkiye’nin en hızlı teknik servisi olarak ve İSTOÇ firmaları ve onların el terminali konusundaki tüm sorununu çözerek İSTOÇ’ta haklı bir üne kavuştuk.

Peki İSTOÇ Firmaları El Terminali konusunda Desnet’ten nasıl bir hizmet alıyor?

 • El Terminali Satışı : Sıfır ya da İkinci El El Terminali talebi oluştuğunda İstoç Firmaları Desnet’i arıyor, iki saat içinde testleri yapılmış şekilde El Terminalleri İSTOÇ’a ulaşıyor. Bu hızı hem İSTOÇ’a yakın bir lokasyonda olmaya, hem de güçlü teknik servis ekibimize, güçlü stoğumuza borçluyuz.
 • Eskiyi Getir Yeniyi Götür : İstoç firmaları kullandığı El Terminali zaman içinde eskiyor, artık servis masrafları arttığında bize ulaşıyor. Biz eski el terminalini değerinde hesaplayıp, yeni model el terminalinin fiyatından düşerek müşterimize teslim ediyoruz. Böylece hiçbir zaman hiçbir firmasıyla İSTOÇ El Terminali cihazları ne yapacağız?” endişesi yaşamıyor.
 • Depo Otomasyonu ve Toptan / Perakende Satış Otomasyonu : 20 yılı aşkın deneyimimizle işletmelerin depo otomasyonu ve toptan / perakende satış sistemini birkaç gün içinde kurup, çalıştırarak teslim ediyoruz. Özellikle yeni yıla girerken birçok müşterimiz 1 Ocak’a yepyeni sistemle girmek istiyor.
 • 2. El El Terminali Alımı: Mevcut cihazı ile işi biten İstoç firmaları el terminali için Desnet’i arıyor, cihazlarının fotoğraflarını Whatsapp’tan bize ulaştırıyor. Fiyatı bildirip anında ödemesini yaparak artık işletmenin ihtiyaç duymadığı cihazı geri alıyoruz.
 • El Terminali Kiralama : İstoç Firmaları belli dönemlerde stoklarını saymak için ya da dönemsel fuarlarda satış yapmak, sipariş almak için dönemsel olarak el terminaline ihtiyaç duyar. Bu gibi durumlarda bize ulaşıp Gün ve Adet bildirmeleri yeterlidir. Desnet, aynı seri cihazlardan oluşan, bataryaları %100 performanslı en yeni teknoloji ürünlerini hızlıca kiralamaya sunar.
 

İstoç Firmaları Referanslarımızdan Birkaçı

 • İpek Züccaciye
 • Demirkıran Kırtasiye
 • CAN Süs
 • KOSOVA Kırtasiye
 • Çetinkaya Elektonik
 • Hekimoğlu Züccaciye
 • Bastonlu Züccaciye
 • PESUS Tedarik
 • NOKİ – Derya Ofis
 • BAYKOM Bilişim
 • İDEAL Plastik MASTERBATCH
 • Medya Kırtasiye
 • Furkan Group
 • Ve daha onlarca müşteri.
Yüzlerce işletmesiyle İstoç Firmaları El Terminali konusunda bize güveniyor. Siz de bizi arayın, değerli müşterilerimizin arasına katılın.

İstoç Hakkında

İSTOÇ Ticaret Merkezi tarihi yarımada bölgesinde, Fatih Eminönü sınırları içindeki Kantarcılar, Mercan, Tahtakale, Yeşildirek, Küçükpazar, Süleymaniye, Sirkeci, Cağaloğlu ve Beyazıt bölgelerinde faaliyet gösteren farklı meslek gruplarına mensup toptancı esnafının birlik olarak oluşturduğu bir kooperatiftir. Dönemin şartları gereği tarihi yarımadada çalışmanın, trafiğin, turistik bir bölge oluşunun zorlukları, sağlıksız koşulların olumsuzlaştırdığı çalışma koşulları, nakliye ve benzeri problemler esnafı çözüme itmiştir. Bu nedenle yeşil alanları daha fazla, müstakil iş yerlerine erişmek amacıyla kurulmuştur. 1979 senesinde 52 üye esnafın bir araya elerek kurduğu İSTOÇ Yapı Kooperatifi’nde günümüzde hırdavat, lüks hırdavat, plastik eşya, melamin, kırtasiye, kağıt, madeni eşya, gıda, büro ve mobilya malzemeleri, ev tekstili, züccaciye, medikal, promosyon ürünleri, av malzemeleri ve 2. el otomobil olmak üzere yaklaşık 35 farklı meslek grubu bulunmaktadır. 1984 senesinde planlarına uygun bir araziye kavuşan İSTOÇ, Mahmutbey’de TEM otoyoluna bakan 2 kilometrelik bir cepheye sahip. 1.1 milyon metrekarelik bir alanda kurulmuş bir iş merkezidir. Lokasyon olarak Atatürk Havalimanı’na 11 kilometre uzaklıktadır. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nün Bakırköy-Sefaköy ayrımının kesiştiği ve TEM Otoyolu Edirne otobanı gişelerine 1 kilometre uzaklıktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.