Hızla büyüyen, Anadolu’da yaygınlaşan çok katlı mağazacılık markalarından AKSU ÇARŞI da Türkiye’nin barkod merkezi Desnet’in ürün ve hizmetlerini seçti.

Mobilya, Beyaz Eşya, Elektronik, Züccaciye, Ev Tekstili alanında sayısız ürünü bir arada bulabileceğiniz AKSU ÇARŞI hızla büyüyen mağazalarında kullanmak üzere dünya devi ZEBRA markasının ürünlerini tercih etti.

Android El Terminali arayışıyla tanıştığımız AKSU ÇARŞI’ya Zebra’nın en gelişmiş, ileri seviye terminali olan Zebra TC57‘yi tanıttık, sunduk, denettik. Bu deneyim sonucu AKSU ÇARŞI Bilgi İşlem Departmanı tüm Windows cihazlarını Desnet’in sektöründe ilk olan Eskiyi Getir Yeniyi Götür deneyimiyle Zebra TC57 ile değiştirmeye karar verdi.

Değerli yeni müşterimize, Türkiye’nin en iyi el terminali tedarikçisi Desnet’i tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Hızla büyüyen, Anadolu'da yaygınlaşan çok katlı mağazacılık markalarından AKSU ÇARŞI da Türkiye'nin barkod merkezi Desnet'in ürün ve hizmetlerini seçti.
Hızla büyüyen, Anadolu’da yaygınlaşan çok katlı mağazacılık markalarından AKSU ÇARŞI da Türkiye’nin barkod merkezi Desnet’in ürün ve hizmetlerini seçti.

Peki AKSU ÇARŞI kendini nasıl anlatıyor? İşte AKSU ÇARŞI’nın hikayesi:

Aksu Çarşı, 1957 yılında adım attığı perakendecilik sektöründe; mobilya, elektronik, bilişim, iletişim, kişisel bakım ürünleri, halı, küçük ev eşyaları, beyaz eşya, ev tekstili, gibi alanlarda bir satış ve pazarlama platformu oluşturmak üzere, Aksu Mobilya Tekstil Ltd. Şti. bünyesinde kurulmuştur.

Konumu itibari ile konusunda uzman çalışanlarıyla alanında en doğru ürünü, en uygun fiyat ve en iyi hizmet kalitesi ile bütünleştirerek tüketicilere sunmayı hedefleyen bir perakende zinciridir.

Müşterilerimize sunduğumuz nakit ve kredi kartlı ödeme seçeneklerimizin yanında; hiç peşinatsız, kredi kartsız, sözleşmeli ödeme seçeneklerimizin sunduğu avantajlar, kaliteli hizmetimiz, kendimize özgü mağaza konseptimiz; 23 mağaza, 60.000 m2 kapalı alan ve 800 çalışanımızla; AKSU ÇARŞI olarak Türkiye’nin en büyük mağazalar zincirleri olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Geçmişten aldığımız birikimlerimiz, müşteri memnuniyetimiz ve sağlam finansal yapımızla AKSU ÇARŞI olarak Türkiye’nin dört bir yanında faaliyete geçireceğimiz yeni mağazalarımızla büyümemizi sürdürmeyi hedeflemekteyiz.