Sysmex Turkey Diagnostik Sistemleri Ltd. Şti. El Terminalleri ve Barkod Sistemlerinde Desnet’in 20 yılı aşkın deneyimine güveniyor. Halen Avrupa’nın en büyük laboratuvar tanı ve sağlık hizmet şirketlerinden biri olan ve hematoloji tanı sistemleri ve hizmetleri konusunda dünya lideri olan SYSMEX Turkey barkod sistemleri ve el terminallerinde de işini şansa bırakmayıp Desnet’in değerli müşterileri arasına katıldı.

Türkiye’nin önemli Medikal firmalarından NephroCan Medikal  El Terminalleri, Barkod Okuyucular ve Barkod Yazıcılarda Satış ve teknik servis hizmetlerinin yanı sıra, Sıfır, İkinci El, Kiralama ve Teknik Servis hizmetlerimizden de yararlanıyor. Değerli müşterimize ticari hayatında başarılar diliyoruz.

Siz de El Terminalleri, Barkod Yazıcılar ve Barkod Okuyucularda Türkiye’nin Barkod Merkezi Desnet’i tercih edin, değerli müşterilerimiz arasında yerinizi alın. 24 saatte servis garantisiyle dünyanın en hızlı teknik servis hizmeti ile işimizi en iyi şekilde yapıyoruz. Sizi de değerli müşteri ailemize bekliyoruz. Kimya Sektörü başta olmak üzere birçok sektörde derinlemesine başarı hikayeleri yazmaya devam ediyoruz.

Sysmex Turkey Diagnostik Sistemleri Ltd. Şti. El Terminalleri ve Barkod Sistemlerinde Desnet'in 20 yılı aşkın deneyimine güveniyor.
Sysmex Turkey Diagnostik Sistemleri Ltd. Şti. El Terminalleri ve Barkod Sistemlerinde Desnet’in 20 yılı aşkın deneyimine güveniyor.

 

SYSMEX Turkey Hakkında

Sysmex Europe GmbH, Sysmex Corporation’a bağlı bir şirkettir. 40 yılı aşkın bir süredir aktif olarak hematoloji ve diğer uzmanlık alanlarımızda devamlı olarak yeni standartlar belirlemekte ve yenilikler getirmekteyiz. Halen Avrupa’nın en büyük laboratuvar tanı ve sağlık hizmet şirketlerinden biriyiz ve hematoloji tanı sistemleri ve hizmetleri konusunda dünya lideriyiz.

Biz tıbbi laboratuvarlar için otomasyon da dâhil olmak üzere tanı çözümlerinin tasarlanması ve üretimi konusunda lideriz. Sysmex Avrupa tarafından yürütülen faaliyetler tüm Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgesini kapsamaktadır. Hamburg’da bulunan Sysmex Europe merkezi olarak, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da bulunan müşterilerimizin çıkarlarını bağlı şirketler ve yerel işbirliği ortakları vasıtasıyla korumakta ve onlara destek sağlamaktayız. Pazarlama ve servis faaliyetlerini koordine etmekte ve tüm yasal düzenleyici konuları ele almaktayız. Ayrıca, temel eğitim ve servis merkezimiz de burada bulunmaktadır.

Bizim başlıca özelliklerimizden biri bilgiye duyduğumuz sevgidir. Ve biz bilgiyi kişilere, müşterilerimize ve iş ortaklarımıza gerçekten yardımcı olacak benzersiz çözümler oluşturmak için akıllı şekilde uygulamayı seviyoruz. Uzmanlık alanlarımızı etkin biçimde genişletiyor, koagülasyon ve idrar tahlili, yaşam bilimleri, biyolojik bilimler, hasta başı testleri ve otomasyon gibi birçok farklı alanda yeni bir çığır açmış bulunuyoruz. Ne yaparsak yapalım, kişinin yaptığı işi gerçekten anlamasının çok önemli olduğuna inanıyoruz. Dediğimiz gibi, biz bilgiyi seviyoruz.

Yakın zamanda yapılmış olan bağımsız bir araştırma sonucuna göre Sysmex “Great Place to Work®” olarak seçilmiştir. Bu unvan, çalışmak için harika bir yer olduğumuzu simgelemektedir. Biz de böyle olduğumuza inanıyoruz. Bilimsel köklerimiz, dünyaya bakışımız başkaları ile etkileşimlerimizde bunu her zaman yaşatırız. Biz gerçek bir etki yaratacak kadar büyük ve özen gösterecek kadar küçüğüz.