Türkiye’nin kişiye özel araç tasarımı konusunda dünyaca ünlü markası Dizayn VIP El Terminallerinde, Barkod Yazıcılarda ve Barkod Sistemlerinde Desnet’i tercih ediyor.

Türkiye’nin kişiye özel araç tasarımı ve modifikasyonu markası Dizayn VIP , El Terminalleri, Barkod Okuyucular ve Barkod Yazıcılarda Satış ve teknik servis hizmetlerinin yanı sıra, Sıfır, İkinci El, Kiralama ve Teknik Servis hizmetlerimizden de yararlanıyor. Değerli müşterimize ticari hayatında başarılar diliyoruz.

Siz de El Terminalleri, Barkod Yazıcılar ve Barkod Okuyucularda Türkiye’nin Barkod Merkezi Desnet’i tercih edin, değerli müşterilerimiz arasında yerinizi alın. 24 saatte servis garantisiyle dünyanın en hızlı teknik servis hizmeti ile işimizi en iyi şekilde yapıyoruz. Sizi de değerli müşteri ailemize bekliyoruz. Otomotiv Sektörü başta olmak üzere birçok sektörde derinlemesine başarı hikayeleri yazmaya devam ediyoruz.

Türkiye'nin kişiye özel araç tasarımı konusunda dünyaca ünlü markası Dizayn VIP El Terminallerinde, Barkod Yazıcılarda ve Barkod Sistemlerinde Desnet'i tercih ediyor.
Türkiye’nin kişiye özel araç tasarımı konusunda dünyaca ünlü markası Dizayn VIP El Terminallerinde, Barkod Yazıcılarda ve Barkod Sistemlerinde Desnet’i tercih ediyor.

DizaynVip hakkında

DizaynVip, 1992 yılında 20 m2 gibi küçük bir alanda, özel araç tasarımında dünya markası olmak gibi büyük bir hedefle kurulmuştur.

Bugün 20 yılı aşan tecrübesi, 10 bin m2’lik fabrikası ve 100’ün üzerinde profesyonel kadrosuyla sektörünün öncüsü bir dünya markası konumundadır.

2013’te Uluslararası Marka Liderleri Zirvesi Lob’in Europe’ta “Avrupa’nın En İyi Otomobil Tasarımı Ödülü”nü kazanan DizaynVip, 2014’te ABD’nin en prestijli organizasyonu IMA IMPACT Teknoloji Zirvesi’nde “Dünya’da Otomobil Tasarımında Teknolojiyi En İyi Kullanan Firma” ödülünün de sahibi olmuştur.

Türk mühendisler ve uzman ekipler tarafından Türkiye’de üretilen özel tasarım araçlar, bürokratlardan sporculara, sanatçılardan işadamlarına dek dünyanın bir çok ünlü ismi tarafından tercih edilmektedir.

DizaynVip, ürettiği özel tasarım araçlarını Almanya, İngiltere, Fransa ve İtalya başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesine ihraç etmektedir.

Misyonumuz: Hayatınıza heyecan katmasını istediğiniz her şeyi en ileri teknolojilerle ve en etkileyici çizgilerle aracınızın iç ve dış tasarımında bir araya getirmektir.

Vizyonumuz: İhtiyaçlarınız ve arzularınız çerçevesinde, geleceğin araç tasarımlarını bugün ve asla eskimeyecek, modası geçmeyecek şekilde size sunmaktır.

DizaynVip’te Bulacaklarınız…
Kalite
Bizim için her şey kaliteyle başlar. Üretimin ilk aşamasından teslim anına dek kullandığımız tüm malzemelerde, işçilikte ve bakış açımızda kalite olmazsa olmazımızdır.

Teknoloji
İşimizin temeli teknolojidir. Sadece mevcut haliyle kullanmak yerine teknolojinin gelişimine katkıda bulunur ve araçlarınızı adeta bir teknoloji üssüne dönüştürmekten gurur duyarız.

Tasarım
Tasarım anlayışımız benzersiz ve zamansız olmaktır. Her işimizde daha önce yapılmamışı yapar, araçlarınızı zaman ve mekandan bağımsız olarak tasarlarız. Böylece özel olana sahip olma lüksünüzü garanti altına alırız.