Türkiye’nin köklü Ortopedi Sanayi Şirketlerinden VARİTEKS, El Terminallerinde Desnet’i tercih etti.

Türkiye’nin en büyük Ortopedi Üreticilerinden VARİTEKS Ortopedi Sanayi A.Ş. El Terminalleri, Barkod Okuyucular ve Barkod Yazıcılarda Satış ve teknik servis hizmetlerinin yanı sıra, Sıfır, İkinci El, Kiralama ve Teknik Servis hizmetlerimizden de yararlanıyor. Değerli müşterimize ticari hayatında başarılar diliyoruz.

Siz de El Terminalleri, Barkod Yazıcılar ve Barkod Okuyucularda Türkiye’nin Barkod Merkezi Desnet’i tercih edin, değerli müşterilerimiz arasında yerinizi alın. 24 saatte servis garantisiyle dünyanın en hızlı teknik servis hizmeti ile işimizi en iyi şekilde yapıyoruz. Sizi de değerli müşteri ailemize bekliyoruz. Ortopedi ve Medikal Sektörü başta olmak üzere birçok sektörde derinlemesine başarı hikayeleri yazmaya devam ediyoruz.

Türkiye'nin köklü Ortopedi Sanayi Şirketlerinden VARİTEKS, El Terminallerinde Desnet'i tercih etti.
Türkiye’nin köklü Ortopedi Sanayi Şirketlerinden VARİTEKS, El Terminallerinde Desnet’i tercih etti.

Variteks Hakkında

1958 yılında kurulan STANDARD KORSTEX Tıbbi ve Sıhhi Mamuller firmasının devamı niteliğinde olan VARİTEKS Ortopedi Sanayi A.Ş kurulduğu günden bugüne, kaliteden ödün vermeden, sürekli gelişen yapısı ile 59 yılda Türkiye’nin konusunda lider kuruluşu haline gelmiştir. Bugün 8000 m2’yi aşan modern tesislerinde son teknoloji ürünü ekipmanlarıyla, konusunda uzman kadrolarıyla, yenilikleri sürekli takip eden AR-GE departmanıyla Türkiye genelinde ihtiyaçları karşılamakla kalmayıp başta AVRUPA ülkeleri olmak üzere 70 ten fazla ülkede adıyla istenen ve aranan konuma gelmiştir. Konusunda Türkiye’nin lider firması olmanın haklı gururunu yaşamakla birlikte ortopedik ürünler konusunda her zaman en doğru çözüm olmuştur ve olacaktır.