Pleksan A.Ş. Auto Spare Parts, Otomobil yedek parça üretiminde Türkiye’nin önemli üretim üslerinden biri. PLEKSAN A.Ş. El Terminalleri, Barkod Okuyucular ve Barkod Yazıcılarda Satış ve teknik servis hizmetlerinin yanı sıra, Sıfır, İkinci El, Kiralama ve Teknik Servis hizmetlerimizden de yararlanıyor. Değerli müşterimize ticari hayatında başarılar diliyoruz.

Siz de El Terminalleri, Barkod Yazıcılar ve Barkod Okuyucularda Türkiye’nin Barkod Merkezi Desnet’i tercih edin, değerli müşterilerimiz arasında yerinizi alın. 24 saatte servis garantisiyle dünyanın en hızlı teknik servis hizmeti ile işimizi en iyi şekilde yapıyoruz. Sizi de değerli müşteri ailemize bekliyoruz. Otomotiv Sektörü başta olmak üzere birçok sektörde derinlemesine başarı hikayeleri yazmaya devam ediyoruz.

PLEKSAN A.Ş.
Pleksan Auto Spare Parts El Terminallerinde Desnet’i tercih ediyor.

PLEKSAN Hakkında

1965 yılında “PLEKSAN” adı ile kurulan firma enjeksiyon kalıp imalatı başta olmak üzere; oyuncak, kozmetik ambalajı, beyaz eşya yedek parça imalatı gibi birçok alanda hizmet vermiştir.

PLEKSAN geçmişinden gelen tecrübesini, teknolojiyle birleştirerek yeni başarılar için yola çıkmıştır.Günümüzde başta oto yedek parçaları olmak üzere, enjeksiyon kalıbı, beyaz eşya yedek parçası, kozmetik ambalajı, oyuncak ve plastik eşya konularında hizmet vermektedir. Şu an otomotiv sektörü için başlıca ürünlerimiz; iç ve dış aydınlatma üniteleri (stop, sinyal, geri vites, tavan plaka lambaları) , iç plastik aksamlar (iç açma kolu, kapı cebi, cam açma kolu) ,dış plastik aksamlar (jant kapağı, panjur, kapı kolu) , su tertibatı elemanları (genleşme kavanozu, su fıskiyesi deposu) olarak sıralanabilir.

Pleksan’da ISO 9001:2000, ISO/TS 16949:2002 kalite yönetim sistemi uygulanmaktadır. Müşteri mem-nuniyetini en üst seviyede sağlayarak sürekli gelişmek ve bunun yanında ana sanayilerimizde aynı kalite hedeflerini yakalayarak bu kuruluşların başarılarına katkı sağlamak firmamızı kalıcı hedefidir.

PLEKSAN kurulduğu günden bu güne kadar tüm faaliyetlerini bağlı olduğu ilkeleri çerçevesinde yürüt-müştür ve yürütmeye devam edecektir.

* Müşteri memnuniyeti
* Karşılıklı güvene dayanan ilişki
* Çevreye ve insanlara saygı
* Toplumsal sorumluluk
* Mükemmele ulaşma hedefi

Ürünlerin tamamı kendi markaları olan PLEKSAN adı altında atılmaktadır. Firmanın otomotiv yan sanayi ürünlerinin % 70’i yurt içine, % 30’u yurt dışına pazarlanmaktadır.