BOME TRIVITRON Healthcare, dünya üzerinde 1500 çalışanı, Hindistan ve Avrupa’da 8 işlevsel fabrikası ile faaliyet gösteren bir tıbbi ürünler üreticisi ve ithalatçısıdır.

BOME TRIVITRON Healthcare, Türkiye’deki operasyonlarında kullandığı El Terminalleri, Barkod Okuyucular ve Barkod Yazıcılar konusunda Türkiye’nin Barkod Merkezi Desnet’ten tedarik ediyor.

Değerli müşterimize tüm dünyadaki operasyonlarında başarılar diliyoruz. Biz Desnet olarak tüm teknoloji altyapılarında, OT/VT ihtiyaçlarında yanlarında olmaya devam edeceğiz.


BOME TRİVİTRON Sanayi Ürünleri Dış Tic. A.Ş.

1989 yılından itibaren…

Bome Trivitron Sanayi Ürünleri ve Dış Ticaret A.Ş. 1989 yılında kurulmuş olup, kuruluşundan bu yana tıbbi cihaz ithalatı ve pazarlaması yaparak ve satış sonrası hizmet vererek IVD alanında faaliyet göstermektedir.
2004 yılında Türkiye’de yerli üretim yapmak amacı ile Ankara Ostim İvedik Organize Sanayi Bölgesi’nde üretim tesisi kurmuş olan firmamız, o tarihten bu yana çeşitli tıbbi teşhis cihazlarının yerli üretimini yapmaktadır.
2016 yılında Bome’un uzun süredir devam eden başarısını takdir eden Hindistan merkezli Trivitron Healthcare, Bome’a yatırım yaptı ve şirketimizin hissedarı/ortağı oldu.
Şirketimiz, yeni güçlü ortaklığı ve 100 kişilik ekibi ile hem Türkiye hem de uluslararası pazarlarda faaliyetlerine devam etmektedir.