Türkiye’nin değerli ve köklü ısıtıcı markalarından KUMTEL A.Ş. El Terminalleri ve Barkod Sistemlerinde Desnet’i tercih etti. Desnet’in Android El Terminalleri ile süreçlerini hızlandıran ve güçlendiren KUMTEL A.Ş. değerli müşterilerimiz arasında yerini aldı.

Kısaca KUMTEL A.Ş. ile çalışmamızdan da bahsedelim. KUMTEL A.Ş. Android El Terminali talebi ile bize ulaştığında onlara birçok farklı markadan birçok farklı model sunduk. Tek bir markaya bağımlı olmayışımızın, birçok marka modeli bir arada barındırmamızın avantajıyla müşteriye 5-6 farklı modeli gönderdik. Müşterimiz aynı anda birçok modeli test edip kıyaslama fırsatı bulabildi. Bu kıyaslamayı önemsiyoruz. Çünkü hiçbir projede müşteriler teknik PDF’lere bakarak, ya da farklı zamanlarda deneyerek cihazları gerçekten kıyaslayamaz. Biz Desnet olarak tüm cihazları aynı anda test etme imkanı sağlıyoruz. En iyi fiyatlarla, en doğru ürünler Desnet’te.

 

 

1972 yılında, Kayseri’de faaliyete başlayan KUMTEL A.Ş. kumbaralı telefon üretimi ile Türkiye’de ilk yerli telefonu üretmeyi başarmıştır. 1976 yılında, seramik taşlı ısıtıcı üretimi ile ısıtıcı sektöründe de faaliyet göstermeye başlamış ve bugün sektörde Türkiye pazarının lideri konumuna gelmiştir. Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden firmamız, mini fırın ve solo fırınlardaki üretim tecrübesini ankastre ürünlere aktararak ürün gamını genişletmiştir.

Kumtel, “Pişirmek ve Isıtmak Bizim İşimiz” sloganıyla, dünyanın farklı coğrafi bölgelerinde, farklı tüketici ihtiyaçlarına tam cevap vermeyi ilke edinmiş, Ar-Ge çalışmalarını da pazarın artan kalite ve inovasyon beklentilerini karşılama hedefiyle şekillendirmiştir. Bu çabaların sonucu olarak üretiminin %70’ini 120’den fazla ülkeye ihraç ederek dünya pazarında da tercih edilen bir marka konumuna gelmiştir.

Üretim kapasitesi günlük 30.000’in üzerinde olan firmamız, bu özelliğiyle sektöründe lider üretici konumundadır. Üretimde kaliteyi ve müşteriye en kaliteli ürünü ulaştırmayı misyon edinmiş olan firmamızın tüm ürünleri CE belgelidir. Ayrıca ürünlerimizin TSE, SGS, LVD, EMC, RoHS gibi tüm güvenlik ve standartlarına uygunlukları dünyaca ünlü standart kuruluşları tarafından belgelenmiştir.

2005 yılından beri Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşunun arasında yer alan Kumtel, istikrarlı büyümesini sürdürmeyi amaçlamaktadır. Bu doğrultuda ilk adımı 2016’da Kumtek Industrial PLC adıyla Etiyopya’daki fabrikasını faaliyete geçirerek atmıştır.