GÜLBUDAK TARIM El Terminalleri ve Barkod Sistemlerinde Desnet’i tercih ediyor. El Terminalleri, Barkod Okuyucular, Barkod Yazıcılar alanında Türkiye’nin Barkod Merkezi Desnet’i seçen Gülbudak Tarım’a teşekkür ediyoruz.

Türkiye’nin en büyük Elma İhracatçısı GÜLBUDAK TARIM El Terminalleri, Barkod Okuyucular ve Barkod Yazıcılarda Satış ve teknik servis hizmetlerinin yanı sıra, Sıfır, İkinci El, Kiralama ve Teknik Servis hizmetlerimizden de yararlanıyor. Değerli müşterimize ticari hayatında başarılar diliyoruz.

Siz de El Terminalleri, Barkod Yazıcılar ve Barkod Okuyucularda Türkiye’nin Barkod Merkezi Desnet’i tercih edin, değerli müşterilerimiz arasında yerinizi alın. 24 saatte servis garantisiyle dünyanın en hızlı teknik servis hizmeti ile işimizi en iyi şekilde yapıyoruz. Sizi de değerli müşteri ailemize bekliyoruz. Tarım Sektörü başta olmak üzere birçok sektörde derinlemesine başarı hikayeleri yazmaya devam ediyoruz.

GÜLBUDAK TARIM El Terminalleri ve Barkod Sistemlerinde Desnet'i tercih ediyor.
GÜLBUDAK TARIM El Terminalleri ve Barkod Sistemlerinde Desnet’i tercih ediyor.

GÜLBUDAK TARIM HAKKINDA

Eğirdir elmasının lezzet potansiyelini değerlendirerek bir marka oluşturma hedefiyle kurulan firmamız, sektördeki 25 yılı aşkın deneyimi ile bölgenin öncü, Türkiye’nin sayılı elma üreticilerinden biri olmuştur. Eğirdir, Hoyran ve Kabaca bahçelerimizin toplam alanı 650 ha olmakla birlikte yıllık üretim kapasitesi 30.000 tondur. Dalından hasat ile başlayan serüvenimiz; tesisimizdeki Atmosfer Kontrollü Soğuk Odalar (DCA)  sayesinde yıl boyu müşterilerimizin talebini karşılamakla devam etmektedir. Red Delicious, Golden, Gala, Granny Smith, Fuji ve Breaburn sıklıkla yetiştirdiğimiz çeşitlerdir.