Logismart Mobilya Lojistik Şirketi El Terminalleri, Barkod Okuyucu ve Barkod Yazıcılarda Türkiye’nin El Terminali Merkezi Desnet’i tercih ediyor.

Türkiye’nin ilk Mobilya Lojistik, Kurulum ve Depolama operasyonunun mucidi LOGİSMART El Terminalleri, Barkod Okuyucular ve Barkod Yazıcılarda Satış ve teknik servis hizmetlerinin yanı sıra, Sıfır, İkinci El, Kiralama ve Teknik Servis hizmetlerimizden de yararlanıyor. Değerli müşterimize ticari hayatında başarılar diliyoruz.

Siz de El Terminalleri, Barkod Yazıcılar ve Barkod Okuyucularda Türkiye’nin Barkod Merkezi Desnet’i tercih edin, değerli müşterilerimiz arasında yerinizi alın. 24 saatte servis garantisiyle dünyanın en hızlı teknik servis hizmeti ile işimizi en iyi şekilde yapıyoruz. Sizi de değerli müşteri ailemize bekliyoruz. Mobilya ve Lojistik Sektörü başta olmak üzere birçok sektörde derinlemesine başarı hikayeleri yazmaya devam ediyoruz.

Logismart Mobilya Lojistik Şirketi El Terminalleri, Barkod Okuyucu ve Barkod Yazıcılarda Türkiye'nin El Terminali Merkezi Desnet'i tercih ediyor.
Logismart Mobilya Lojistik Şirketi El Terminalleri, Barkod Okuyucu ve Barkod Yazıcılarda Türkiye’nin El Terminali Merkezi Desnet’i tercih ediyor.

 

LogiSmart hakkında

Mobilya sektöründe faaliyet gösteren firmalara Ürün Depolama, Dağıtım, Montaj ve satış sonrası teknik servis hizmetleri sunan ve teknolojik alt yapı hizmeti sağlayan entegre lojistik firmasıdır.

LogiSmart, Uzun yıllar edindiği bilgi, deneyim ve tecrübe ile, sektörün sorunlarını çözmek, hizmet kalitesini arttırmak ve müşteri odaklı hizmet sunmak amacı ile kurulmuştur.

LogiSmart Mobilya lojistiği konusunda uzmanlaşmış olup aynı zamanda E-Ticaret Lojistik Yönetimi- Tedarik zinciri Yönetimi ve Sektör özelinde Teknolojik alt yapı Desteği konularında hizmet sunmaktadır.

Müşterilerinin ihtiyaçlarını standartlaşmış hizmetler ile değil, farklılık yaratarak ve çözüm odaklı olarak yönetmeyi hedeflemektedir.

Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla hareket eden Logismart, bunun için eğitimli personeli, modern araç filosu, Tam izlenebilir operasyon yönetim sistemi ve ileri teknolojik alt yapısı ile kaliteli hizmeti standart olarak sunmaktadır.

LogiSmart katma değerli hizmetler ile, müşterilerinin taleplerine göre sayısız çözüm sunabilmektedir. Bu çözümler, hizmet sürecinin başlangıcından son noktasına kadar, Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilere göre belirlenmektedir.

LogiSmart; Yenilikçilık, girişimcilik, sürdürülebilirlik,kapsayıcılık ve şeffaflık felsefesiyle hareket ederken ; Karlılığınızı ve Müşteri memnuniyetinizi artırmanız , markanızı geliştirmeniz ve hedeflerinize ulaşmanız için Mobilya Lojistiğinde Akıllı Çözümler Sunar…