Wagner Kablo, El Terminalleri ve Barkod Yazıcılarında Desnet’in 20 yılı aşkın deneyimine güveniyor.

Türkiye’nin önemli Kablo üreticilerinden firmalarından WAGNER KABLO El Terminalleri, Barkod Okuyucular ve Barkod Yazıcılarda Satış ve teknik servis hizmetlerinin yanı sıra, Sıfır, İkinci El, Kiralama ve Teknik Servis hizmetlerimizden de yararlanıyor. Değerli müşterimize ticari hayatında başarılar diliyoruz.

Siz de El Terminalleri, Barkod Yazıcılar ve Barkod Okuyucularda Türkiye’nin Barkod Merkezi Desnet’i tercih edin, değerli müşterilerimiz arasında yerinizi alın. 24 saatte servis garantisiyle dünyanın en hızlı teknik servis hizmeti ile işimizi en iyi şekilde yapıyoruz. Sizi de değerli müşteri ailemize bekliyoruz. Kablo Sektörü başta olmak üzere birçok sektörde derinlemesine başarı hikayeleri yazmaya devam ediyoruz.

Wagner Kablo, El Terminalleri ve Barkod Sistemlerinde Desnet'in 20 yılı aşkın deneyimine güveniyor.
Wagner Kablo, El Terminalleri ve Barkod Sistemlerinde Desnet’in 20 yılı aşkın deneyimine güveniyor.

Wagner Kablo Hakkında

Wagner Kablo, 1992 yılında Antalya Serbest Bölgesi’nde Otomotiv sektörü ihtiyacı başta olmak üzere yüksek kalitede kablo ağaçlarını uygun maliyetlerde üretmek amacıyla kuruldu. Başlangıçta yabancı ortaklık hissesinin daha fazla olmasına karşılık aradan geçen süre içerisinde Türk sermayesinin çoğunluk kazandığı bir yapıya dönüştü.

Wagner Kablo şu an itibariyle 4 kıtada 20’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.
9000 metrekare kapalı alanda ve 400’ün üzerinde personelle faaliyetini sürdürmekte ve yılda 40 milyondan fazla kablo ağacı üretip sevk etmektedir.
Wagner Kablo’da, YALIN ÜRETİM uygulanmaktadır.

Şirketimiz, sürekli iyileştirme, sürdürülebilir büyüme ve sağlıklı finansal yapı gibi unsurları ana prensipleri olarak belirlemiş olup ileride de bu prensipleri ışığında faaliyetine devam etme amacındadır.

Wagner Kablo El Terminallerinde Desnet'i tercih ediyor.
Wagner Kablo El Terminallerinde Desnet’i tercih ediyor.